ANASAYFA » S » GEZI VE ORGANIZASYONLARI

Gezi ve Organizasyonları

"Planlarınızı Ertelemeyin..."GEZİ VE ORGANİZASYON HİZMETLERİ

Günümüzün giderek artan yoğunluğunda zaman kaybını minimuma indirebilmek amacı ile özellikle büyük şehirlerde okuyan öğrencilerin ve çalışanların taşımacılık hizmetlerine karşı duymuş olduğu ihtiyaçta artış meydana gelmiştir. AYRUZ TURİZM; ihtiyaç duyulan taşımacılık hizmetlerini, maliyet avantajıyla hem kaliteli hem de ekonomik bir şekilde optimum transit sürelerinde gerçekleştirmeyi kendine misyon edinmiştir.

AYRUZ TURİZM; bünyesindeki mevcut araç filosu ile hızlı, güvenli ve dakik hizmet anlayışını benimsemiş ve bu doğrultuda organize edilmek üzere yapılandırılmıştır. Gelişen ve değişen Türkiye şartlarına ayak uydurarak toplu taşımacılık hizmeti veren AYRUZ TURİZM faaliyetlerini Personel Taşımacılığı ve Öğrenci Taşımacılığı olmak üzere 2 ana kategoride toplamaktadır.

AYRUZ TURİZM; holding, anaokulu, ilköğretim okulları, devlet ve özel liseleri, üniversiteler, dershaneler, vardiyalı sistemli fabrikalar, üst düzey kamu kuruluşları, pazarlama şirketleri ve üretim tesisleri gibi çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren şirketlerin personel ve öğrencilerine yönelik, 0 ile 5 yaş arasında ki servis araçlarıyla taşımacılık hizmetleri vermektedir. Teknoloji kullanımını en üst seviyede tutan AYRUZ TURİZM‘in taşımacılık hizmetleri ile ilgili daha detaylı bilgi alabilmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

image 

 
image                                           AYRUZ İNŞAAT TURİZM TAŞ. KİR. EML. VE TEM. HİZ. LTD. ŞTİ
                                          Barboros Hayrettinpaşa Mah.Yalıköşk Sitesi B Blok Kat:2 Dai:7 Beylikdüzü/İSTANBUL  
                                     TEL: 0212 689 78 76   FAX: 0212 689 94 93  CEP: 0536 418 27 97

Tümü